• 1. Ajdacka Patrycja Wychowawca oddziału przedszkolnego/0A 

          2. Biela- Wołońciej Aleksandra Nauczyciel języka angielskiego


          3. Bocianowska Joannana Nauczyciel j.polskiego / wychowawca kl. VIA


          4. Borkowska Ewa Nauczyciel przyrody


          5. Bryl Beata Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. IIC


          6. Budzyńska Małgorzata Nauczyciel matematyki


          7. Chojnacka Dagmara  Logopeda


          8. Cygan Agata  Wychowawca świetlicy


          9. Dolina Paulina   Nauczyciel j.polski/wychowawca kl. 4C


          10. Domański Jacek   Nauczyciel religii


          11. Fabrycka Ewa   Nauczyciel wspomagający


          12. Floriańska Aleksandra  Wychowawca świetlicy


          13. Gajda Bartłomiej  Nauczyciel W-F/wychowawca kl. IVE


          14. Galińska Sylwia  Nauczyciel geografii/wychowawca kl. VIIB


          15. Gembczyńska Joanna Nauczyciel wspomagający


          16. Goławski Rafał Nauczyci WF/wychowawca kl. IVA


          17. Górczyńska Joanna Nauczyciel wspomagający


          18. Janicka Katarzyna  Nauczyciel j.polskiego/wychowawca kl. Vc


          19. Janowska Aneta Psycholog


          20. Jarosz Kinga Wicedyrektor szkoły


          21. Jesiotr Wiesława Nauczyciel W-F


          22. Kania Dorota Pedagog


          23. Karwowska Elżbieta   Nauczyciel języka polskiego/wychowawca kl.VIB


          24. Kania Piotr Nauczyciel muzyki


          25. Kolas Beata Wychowawca świetlicy

           

          26. Kolbicz- Gajda Urszula  Nauczyciel informatyki


          27. Kowalczyk Katarzyna  Nauczyciel języka angielskiego


          28. Kowalczyk Alicja  Wychowawca świetlicy


          29. Kucharczyk Katarzyna  logopeda


          30. Kukawska Elżbieta  Nauczyciel biologii/przyrody/ wychowawca kl. 5D


          31. Kunert Katarzyna  Nauczyciel religii


          32. Latosińska-Kulasek Joanna  Nauczyciel wspomagający


          33. Lewicka Joanna  Nauczyciel matematyki/wychowawca kl. 5A


          34. Ludzia Beata  Nauczyciel matematyki/wychowawca kl.7c


          35. Łasek-Marmur Sylwia  Terapeuta pedagogiczny


          36. Michałek Barbara Nauczyciel bibliotekarz


          37. Michałowska Małgorzata  Logopeda


          38. Miłkowska-Łaszkiewicz Elżbieta   Nauczyciel bibliotekarz


          39. Mitura Jolanta  Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. IIA


          40. Olewiecka Agnieszka  Nauczyciel religii


          41. Ozdoba Monika  Nauczyciel W-F


          42. Piechocińska Beata   Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. Ic


          43. Piekart Joanna  Nauczyciel oddziału przedszkolnego


          44. Pierożek Olga  Nauczyciel religii


          45. Pietrzak Joanna   Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl.2d


          46. Pijanowska Małgorzata   Nauczyciel muzyki/plastyki/wychowawca kl.5E


          47. Plust Urszula    Wicedyrektor/ Nauczyciel j.pol


          48. Płachecka Marta    Nauczyciel j.ang/wychowawca kl.5B


          49. Posobiec Katarzyna    Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl.IIIC


          50. Przybylska Anna   Nauczyciel chemii i fizyki


          51. Pudło Anna    Nauczyciel oddziału przedszkolnego/0A


          52. Radzimowska Beata   Edukacja wczesnoszkolnawychowawca kl./IIIB


          53. Rafalska Anna  Wychowawca świetlicy/ nauczyciel techniki


          54. Ratańska-Szot Hanna   Dyrektor szkoły


          55. Romańska Danuta  Wychowawca świetlicy


          56. Samczuk Monika  Nauczyciel matematyki


          57. Sandach Elżbieta  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/wychowawca kl.1D


          58. Sikorski Łukasz  Nauczyciel religii


          59. Soszyńska Beata   Nauczyciel j.angielskiego


          60. Sprycha Małgorzata  Wychowawca świetlicy


          61. Staniec Katarzyna   Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl./IIB


          62. Stepaniuk Joanna  Wychowawca świetlicy/pedagog


          63. Strzelczyk Katarzyna  Nauczyciel historii/ wychowawca kl.VIIID


          64. Szafarowicz Monika  Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl./ IIIA


          65. Szczepaniak Katarzyna   Nauczyciel matematyki/ wychowawca kl.VID


          66. Szpunar Barbara   Nauczyciel j. ang/wychowawca kl. VIIIA


          67. Walasek Dorota  Nauczyciel j.francuskiego/ wychowawca kl.VIIA


          68. Wasek Justyna   Nauczyciel j.ang/ wychowawca kl.VIIIB


          69. Wąsik Barbara   Edukacja wczesnoszkolna/wychowawca kl. IB


          70. Wnorowska Marta  Nauczyciel wspomagający


          71. Wojdat Beata  Nauczyciel j.pol/wychowawca kl. VIIIC


          72. Wolniak Anna   Nauczyciel j.niemieckiego


          73. Wójcik- Skwarska Aneta  Nauczyciel historii


          74. Wręga Halina   Wychowawca świetlicy


          75. Zatorska Wioletta  Wychowawca świetlicy


          76. Zieliński Adrian   Nauczyciel W-F/wychowawca kl. VIC


          77. Zimny Monika   Kierownik świetlicy

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
      • sp109@edu.um.warszawa.pl
      • 22 277 11 23
      • ul. Przygodna 2
    • Logowanie

  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 369513
  • Galeria zdjęć

    • Mamy III miejsce w Polsce! Kolejny sukces Stasia Mączyńskiego!
    • FOTOGRAFIE SZKOŁY
  • Nagłówek