• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MÓJ PRZYJACIEL ROBOT

WARSZAWSKI KONKURS

PLASTYCZNO - TECHNICZNY

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

MÓJ PRZYJACIEL ROBOT

 

 

WYNIKI:

 

PRACA PLASTYCZNA

KATEGORIA WIEKOWA 6-7 LAT

 

I miejsce

Piotr Łukasiak - Szkoła Podstawowa nr 300

II miejsce

Sofiia Stelmakh - Szkoła Podstawowa nr 300

III miejsce

Zofia Matoszka - Szkoła Podstawowa nr 300

PRACA TECHNICZNA

KATEGORIA WIEKOWA 6-7 LAT

 

I miejsce

Ignacy Gryz - Szkoła Podstawowa nr 350

II miejsce

Brunon Pawlicki - Szkoła Podstawowa nr 109

III miejsce

Piotr Michalski - Szkoła Podstawowa nr 359

Wyróżnienie

Maciej Michalski - Szkoła Podstawowa nr 359

 

 

PRACA PLASTYCZNA

KATEGORIA WIEKOWA 8-10 LAT

 

I miejsce

Magdalena Trzebińska - Szkoła Podstawowa nr 341

Aleksandra Waśkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 260

II miejsce

Monika Łangowska – Szkoła Podstawowa nr 300

III miejsce

Nikola Gawryszewska – Szkoła Podstawowa nr 109

PRACA TECHNICZNA

KATEGORIA WIEKOWA 8-10 LAT

 

I miejsce

Zuzanna Figura - Szkoła Podstawowa nr 109

II miejsce

Camilla Mocchegiani – Szkoła Podstawowa nr 109

III miejsce

Małgorzata Piądłowska - Zespół Szkół nr 111

Wyróżnienie

Bartłomiej Truszkowski – Szkoła Podstawowa nr 109

Gabriela Mydłowska – Szkoła Podstawowa nr 109

 

PRACA TECHNICZNA

KATEGORIA WIEKOWA 11-13 LAT

 

I miejsce

Nicole Tourne – Szkoła Podstawowa nr 98

II miejsce

Mateusz Walkowski – Szkoła Podstawowa nr 225

III miejsce

Daniel Szewczyk – Szkoła Podstawowa nr 98

Wyróżnienie

Piotr Andrzejewski – Szkoła Podstawowa nr 225

Maja Gonet –    Szkoła Podstawowa nr 336

Łukasz Fąfara –             Szkoła Podstawowa nr 336

Jakub Gondek –             Szkoła Podstawowa nr 341

 

PRACA PLASTYCZNA

KATEGORIA WIEKOWA 11-13 LAT

 

I miejsce

Mateusz Socha – Szkoła Podstawowa nr 225

II miejsce

Hanna Rychlik – Szkoła Podstawowa nr 98

III miejsce

Maciej Wieteska – Szkoła Podstawowa nr 98

 

Prace są prezentowane na wystawie w SP nr 109

 

Wręczenie nagród nastąpi w dniu 9 czerwca o godzinie 11.00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!