• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

SPOTKANIA Z RODZICAMI

2 PAŹDZIERNIKA  2017

SPOTKANIE OGÓLNE W SALI GIMNASTYCZNEJ

 GODZINA 17.30   

 

DZIEŃ OTWARTY Z RODZICAMI

 godz. 18.00

                                                                                                                            

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

0 a

ANNA PUDŁO, JOANNA PIEKART

Dom parafialny

0 b

JOANNA GÓRCZYŃSKA, MARTA PAŁCZYŃSKA

Dom parafialny

I a

JOLANTA MITURA

ZEBRANIE W INNYM TERMINIE

I b

KATARZYNA STANIEC

204

I c

KINGA JAROSZ

107

I d

JOANNA PIETRZAK

113

II a

BEATA PIECHOCIŃSKA

ZEBRANIE W INNYM TERMINIE

II b

BEATA RADZIMOWSKA

202

II c

KATARZYNA POSOBIEC (GABINET PSYCHOLOGA)

123

III a

EWA NOWAK-WŁADZIŃSKA

106

III b

SYLWIA GALIŃSKA

114

III c

BEATA BRYL

201

III d

BARBARA WĄSIK

ZEBRANIE W INNYM TERMINIE

III e

MONIKA SZAFAROWICZ

203

 

SPOTKANIE OGÓLNE W SALI GIMNASTYCZNEJ

GODZINA 17.30   

                                                                                                                       

DZIEŃ OTWARTY Z RODZICAMI

2 PAŹDZIERNIKA 2017

          godz. 18.00

 

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

IV A

JOANNA LEWICKA

121

IV B

MARTA PŁACHECKA

120

IV C

KATARZYNA JANICKA

122

IV D

ELŻBIETA KUKAWSKA

222

IV E

MAŁGORZATA PIJANOWSKA

219

V A

JOANNA BOCIANOWSKA

130

V B

ARTUR SIENKIEWICZ

223

V C

ADRIAN ZIELIŃSKI     (Zaplecze n –li w-f )

116

V D

KATARZYNA SZCZEPANIAK

ZEBRANIE W INNYM TERMINIE

VI A

DOROTA WALASEK

217

VI B

MAGDALENA SAAR

216

VI C

BEATA LUDZIA

215

VII A

BARBARA SZPUNAR

ZEBRANIE W INNYM TERMINIE

VII B

JUSTYNA WASEK (godz. 18.30)

217A

VII C

BEATA WOJDAT 

211

VII D

KATARZYNA STRZELCZYK

218

 

 

 

linia 4

 

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!