• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

Warszawa, 11.12.2017 r.

 

Protokół konkursu IV Warszawski Konkurs Anioł Bożonarodzeniowy 2017

Komisja konkursowa w składzie :

Przewodniczący – artysta plastyk, medalier, rzeźbiarz - Pan Paweł Łęski

Członek – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 w Warszawie - Pani Hanna Ratańska – Szot

Członek – Kierownik Świetlicy Szkolnej – Pani Monika Zimny

Członek - nauczyciel plastyki – Pani Małgorzata Pijanowska

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy – Małgorzata Sprycha

wyłonili:

 

Laureatów konkursu plastyczno – technicznego

„Anioł Bożonarodzeniowy 2017”

Kategoria klas  I- III

Miejsce I

BRUNO PAWLICKI   Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

MARIA CZERNIAWSKA       Szkoła Podstawowa nr 218 Warszawa

 

Miejsce II

BARTEK SREBNICKI   Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

MAJA WITAK  Szkoła Podstawowa nr 218 Warszawa

 Miejsce III

MARTA  KOŚCIOŁEK          Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

APOLONIA KALINOWASKA   Szkoła  Podstawowa  nr 218 Warszawa

 

Wyróżnienia:

1. JAKUB  PODLECKI  Szkoła Podstawowa  nr  109 Warszawa

2. PATRYK   ZAWADZKI   Szkoła Podstawowa nr 109 Warszawa

3. WERONIKA  BOJANOWSKA   Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

4. JULIUSZ  SZYMAŃSKI   Szkoła Podstawowa  nr 76 Warszawa

5. MICHAŁ  WYŻGA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

6. WERONIKA COLQUE- GUARAVIA Szkoła Podstawowa  nr 298 Warszawa

7. BARBARA CIOŁKOWSKA  Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

8. MAJA  KUBIK  Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

9. MAKSYMILIAN  MYCHLEWICZ  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

10. MAJA WITKOWSKA Szkoła Podstawowa  nr  218 Warszawa

 

 

Kategoria klas IV- VII

 

Miejsce I

KAMILA  EZCHUKWU   Szkoła Podstawowa nr 218

KORNELIA  MAJEWSKA   Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

 

Miejsce II

AMELIA  KARPA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

MAKSYM  MOGYLA  Szkoła Podstawowa nr 218

MAGDALENA  DOBOSZYŃSKA  Szkoła Podstawowa  nr 109 Warszawa

 

Miejsce III

EMILA  JURCZAK    Szkoła Podstawowa nr 109

MILENA  CICHOCKA  Szkoła Podstawowa nr 218

 

Wyróżnienia

  1. Julia PODLECKA      Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa
  2. Gabriel ŁASAK       Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa
  3. Natalia KRAWCZYK       Szkoła Podstawowa nr 218  Warszawa
  4. Mateusz TYC     Szkoła Podstawowa nr 109   Warszawa
  5. Adrian BOJANOWSKI     Szkoła Podstawowa nr 109  Warszawa

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, a także Rodzicom i opiekunom.

Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród 18.12.2017 r. (poniedziałek) godz. 13.55

w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 109 .

Serdecznie zapraszamy.linia 4

REKRUTACJA 2018/2019

szkola

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

nprcz logo roz

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!