• slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

  PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

  ŚRODOWISKO

 • slide

  LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

  UCZEŃ

 • slide

  KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

  NAUCZYCIEL

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

28 I 2018 r. - 8 II 2019 r.

zima-w-miescie-679x350

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA

tn logodobre  traslochi-balduchelli-fermo-003

22  277 11 32 klasy 1

 22   277 11 59 klasy 3-8

 PLAN ZĄJĘĆ POZALEKCYJNYCH

BIBLIOTEKA

biblioteka

STRONY DLA DZIECI

Uroczyste otwarcie nowego skrzydła szkoły- 2 luty 2018 r.

tn 08 nNowe, modułowe skrzydło Szkoły Podstawowej nr 109 zostało oddane do użytku uczniów i nauczycieli 29 stycznia 2018 r. -  co za zbieżność dat -otwarcie gmachu tysiąclatki, miało miejsce dokładnie 29 stycznia 1961 r. Kilka dni później nastąpiło uroczyste otwarcie rozbudowanej w technologii modułowej części naszej szkoły, powiększonej  o 5 nowych sal, sanitariaty, gabinet dyrektora, dwie szatnie i łącznik ze szkołą.

     Na uroczystości otwarcia obecni byli przedstawiciele wawerskiego samorządu, reprezentowanego przez Łukasza Jeziorskiego- burmistrza Dzielnicy Wawer , zastępcę burmistrza- Leszka Baraniewskiego oraz Michała Tomasza Żebrowskiego- Radnego Wawra i radną dzielnicy Małgorzatę Sołtysiak,  rodziców na czele z Krzysztofem Karpą – przewodniczącym Rady Rodziców SP 109, dyrektorzy placówek oświatowych, a także uczniowie – przedstawiciele samorządu uczniowskiego wraz z opiekunem Martą Płachecką.

Głos zabierali przybyli goście min. – burmistrz- Łukasz Jeziorski, wspominający jak wielkim wyzwaniom budowlanym władze samorządowe muszą sprostać, wcześniej nową przestrzeń do zajęć zyskali uczniowie 2 innych wawerskich placówek oświatowych, rozbudowane zostały SP 128 przy Kadetów oraz Przedszkole nr 338 przy ul Włókienniczej. SP nr 128 powiększyła się o trzy nowe sale i świetlicę, a Przedszkole nr 338 o dwie sale, szatnię i salę do leżakowania.

Jak zwykle ciepłe słowa skierowane szczególne do nich usłyszeli- uczniowie- przedstawiciele samorządu i grupka artystów występującą z krótkim programem artystycznym od przewodniczącego RR-  Krzsztofa Karpy, a serdeczne słowa skierował do wszystkich po krótkiej modlitwie dziękczynnej ks. proboszcz Krzysztof Waligóra, jak zwykle przybywający z prezentem dla szkoły – tym razem są  to piękne kolorowe krzyżyki- do nowych sal lekcyjnych przywiezione prosto z włoskiego Murano.

      Ze wzruszeniem wszyscy zgromadzeni wysłuchali -Listu dyrektora szkoły Stefana Dejneki nieobecnego w tym dniu, z powodu choroby - odczytanego przez - wicedyrektor szkoły Urszulę Plust kierującą całością imprezy.tn n

     Po krótkim programie artystycznym w wykonaniu uczniów klasy 4a i 6a, przerywanym co chwila oklaskami zgromadzonej publiczności do którego scenariusz, teksty piosenek, aranżację przygotował nauczyciel muzyki Piotr Kania.  Zachęceni słowami piosenki, zaproszeni goście  dokonali oficjalnego otwarcia przecięcinając wstęgę. 

 

Zaczynajmy rozbudowę, moduł łącznik niech tu stanie

Drzwi i okna wszystko nowe, multimedia są na ścianie

Komputery i rzutniki, wszystkie sprzęty już są w Sali,

a więc szybko wstęgę przeciąć i do pracy zapraszamy.

tn 1nStoi moduł na module, piękne klasy, jasno wszędzie,

Goście zacni tu przybyli, oficjalne rozpoczęcie

Wszyscy stoją poruszeni, ani chwili nie czekajmy,

Burmistrz chwyta w dłoń nożyce , zatem brawa zaczynajmy

 

 

 

Wicedyrektor szkoły -Hanna Ratańska-Szot złożyła  w imieniu całej społeczności szkolnej serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do powstania nowego skrzydła szkoły oraz zaprosiła wszystkich zgromadzonych na poczęstunek i wymianę wrażeń. 

 

„Niech się mury pną do góry i moduły mają pion

Nasza szkoła będzie miała nowy dom”

 

EMŁlinia 4

REKRUTACJA 2019/2020

szkola

2018/2019
PODRĘCZNIKI

nprcz logo roz

TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!