03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

3e – klasa na medal!

meczDbając o rozwój naszych dzieci zwracamy uwagę nie tylko na zdobywanie wiedzy, ale także na kształtowanie ich charakterów.

W trosce o dobre wychowanie dzieci, rodzice uczniów z klasy 3e zorganizowali wyjście, które miało przybliżyć wszystkim sens działania w grupie. Tacy rodzice to skarb!

Uczniowie klasy 3e wraz z rodzicami w piątek 16.02.2018r. uczestniczyli w meczu  siatkówki  Onico Warszawa- Dafi Społem Kielce.  Było to ważne spotkanie sportowe, ponieważ  zespół Onico Warszawa jest obecnie na 2 miejscu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Obserwacja gry zespołowej utwierdziła dzieci w przekonaniu, że drużyna musi pozostawać zawsze razem, aby móc spełnić określone zadania. Duch zespołu jest silną formą poczucia spójności i musi wyrażać się we wzajemnym szacunku wszystkich członków grupy.  Doświadczenie pokazało także dzieciom, że pasja innych osób może być dla nas inspiracją. Tym bardziej, jeśli widać w niej radość działania ludzi będących w swoim żywiole, co można było zaobserwować u siatkarzy. Po meczu dzieci zeszły na płytę boiska i miały możliwość rozmowy z siatkarzami, udało się także zrobić kilka zdjęć z zespołem Onico Warszawa.

Wydarzenie było dużym przeżyciem dla wszystkich. Teraz czekamy z niecierpliwością na kolejne wyjątkowe spotkanie - na trening z jednym z siatkarzy Pawłem Mikołajczakiem, który odbędzie się niebawem w naszej szkole! Będzie to dla wszystkich nie lada gratka!

M.Sz.linia 4

nprcz logo roz