• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA

tn logodobre  traslochi-balduchelli-fermo-003

22  277 11 32 klasy 1

 22   277 11 59 klasy 3-8

 PLAN ZĄJĘĆ POZALEKCYJNYCH

BIBLIOTEKA

biblioteka

STRONY DLA DZIECI

superdziewczyna

WYNIKI KONKURSU "SUPER DZIEWCZYNA”

KATEGORIA 1: NAUCZYCIELKA

KANDYDATKA: ANNA PRZYBYLSKA- I MIEJSCE

AUTOR PRACY: DARIUSZ JADOWSKI, KLASA VIID

 KATEGORIA 2: PRACOWNICA ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

 KANDYDATKI: JOLANTA JAWORSKA, BEATA POGODZIŃSKA- I MIEJSCE

 AUTORKA PRACY: ELŻBIETA RODAK

 KATEGORIA 4: UCZENNICA KLAS IV-V    KANDYDATKA: NIKOLA GAWRYSZEWSKA- I MIEJSCE

 AUTORKA PRACY: MICHALINA PĘKALA, KLASA IB

 KATEGORIA 5: UCZENNICA KLASY I-III  KANDYDATKA: ROZALIA ZAGÓRSKA- I MIEJSCE

AUTORKA PRACY: ROZALIA ZAGÓRSKA, KLASA IIIC

  KATEGORIA 6: RODZICE (MAMA)  KANDYDATKA: AGNIESZKA SIKORA- I MIEJSCE

 AUTOR PRACY: RYSZARD SIKORA, KLASA VIA

 KATEGORIA 6: RODZICE (MAMA)

 KANDYDATKA: RENATA FILIPCZUK - WYRÓŻNIENIE

 AUTOR PRACY: PATRYK FILIPCZUK, KLASA IB

  KATEGORIA 6: RODZICE (MAMA) KANDYDATKA: SYLWIA DUSZYŃSKA- WYRÓŻNIENIE

 AUTORKA PRACY: JULIA DUSZYŃSKA, KLASA OA

   O TERMINIE I MIEJSCU WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATKI I LAUREACI ZOSTANĄ POINFORMOWANI.

 SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

 Komisja Konkursowa:

- Stefan Dejneka - Dyrektor szkoły, Przewodniczący Komisji

- Bartłomiej Gajda - nauczyciel, Z-ca Przewodniczącego Komisji

- Adrian Zieliński - nauczyciel, Członek Komisji, Protokolant

- Andrzej Samoraj - pracownik administracji i obsługi, Członek Komisji

- Kuba Jaroszczyk, uczeń klasy VIIc, Członek Komisji

- Olek Patyński – uczeń klasy IVc, Członek Komisji

- Piotrek Czyż - uczeń klasy IIc, Członek Komisji

aparat

Joanna Stepaniuk

linia 4

2018/2019
PODRĘCZNIKI

nprcz logo roz

TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!