• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA
BIBLIOTEKA

biblioteka

STRONY DLA DZIECI

superdziewczyna

WYNIKI KONKURSU "SUPER DZIEWCZYNA”

KATEGORIA 1: NAUCZYCIELKA

KANDYDATKA: ANNA PRZYBYLSKA- I MIEJSCE

AUTOR PRACY: DARIUSZ JADOWSKI, KLASA VIID

 KATEGORIA 2: PRACOWNICA ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

 KANDYDATKI: JOLANTA JAWORSKA, BEATA POGODZIŃSKA- I MIEJSCE

 AUTORKA PRACY: ELŻBIETA RODAK

 KATEGORIA 4: UCZENNICA KLAS IV-V    KANDYDATKA: NIKOLA GAWRYSZEWSKA- I MIEJSCE

 AUTORKA PRACY: MICHALINA PĘKALA, KLASA IB

 KATEGORIA 5: UCZENNICA KLASY I-III  KANDYDATKA: ROZALIA ZAGÓRSKA- I MIEJSCE

AUTORKA PRACY: ROZALIA ZAGÓRSKA, KLASA IIIC

  KATEGORIA 6: RODZICE (MAMA)  KANDYDATKA: AGNIESZKA SIKORA- I MIEJSCE

 AUTOR PRACY: RYSZARD SIKORA, KLASA VIA

 KATEGORIA 6: RODZICE (MAMA)

 KANDYDATKA: RENATA FILIPCZUK - WYRÓŻNIENIE

 AUTOR PRACY: PATRYK FILIPCZUK, KLASA IB

  KATEGORIA 6: RODZICE (MAMA) KANDYDATKA: SYLWIA DUSZYŃSKA- WYRÓŻNIENIE

 AUTORKA PRACY: JULIA DUSZYŃSKA, KLASA OA

   O TERMINIE I MIEJSCU WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATKI I LAUREACI ZOSTANĄ POINFORMOWANI.

 SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

 Komisja Konkursowa:

- Stefan Dejneka - Dyrektor szkoły, Przewodniczący Komisji

- Bartłomiej Gajda - nauczyciel, Z-ca Przewodniczącego Komisji

- Adrian Zieliński - nauczyciel, Członek Komisji, Protokolant

- Andrzej Samoraj - pracownik administracji i obsługi, Członek Komisji

- Kuba Jaroszczyk, uczeń klasy VIIc, Członek Komisji

- Olek Patyński – uczeń klasy IVc, Członek Komisji

- Piotrek Czyż - uczeń klasy IIc, Członek Komisji

aparat

Joanna Stepaniuk

linia 4

2018/2019
PODRĘCZNIKI

nprcz logo roz

TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!