• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

Robot-clip-art-free-clipart-imagesII WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

MÓJ PRZYJACIEL ROBOT

WYNIKI:

 

KATEGORIA WIEKOWA 6-7 LAT

I miejsce

Franciszek Trześniewski - Szkoła Podstawowa nr 109, Maksymilian Frołow - Szkoła Podstawowa nr 375

II miejsce

Michalina Pękala - Szkoła Podstawowa nr 109,  Aleksander Dobrzyński - Szkoła Podstawowa nr 109, Dawid Kołaziński - Szkoła Podstawowa nr 109, Patrycja Konicka – Szkoła Podstawowa 358

III miejsce

Halina Wilk - Szkoła Podstawowa nr 109, Wojciech Kwieciak – Szkoła Podstawowa nr 375

Wyróżnienie

Patryk Wręga - Szkoła Podstawowa nr 109, Matylda Majcherczyk – Szkoła Podstawowa nr 109

Oskar Orszanowski – Szkoła Podstawowa nr 109, Joanna Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 109

Liwia Skonieczna – Szkoła Podstawowa nr 298, Adam Zieliński – Szkoła Podstawowa nr 358

Lena SzkodaSzkoła Podstawowa nr 358

 

 

KATEGORIA WIEKOWA 8-10 LAT

 

I miejsce

Szymon Majszczyk - Szkoła Podstawowa nr 109, Jan Głozak - Szkoła Podstawowa nr 255, Patrycja Gudzak - Szkoła Podstawowa nr 298

II miejsce

Krzysztof Chrapek– Szkoła Podstawowa nr 298, Natalia Konicka - Szkoła Podstawowa nr 358

III miejsce

Brunon Pawlicki – Szkoła Podstawowa nr 109, Iga Szewczyk - Szkoła Podstawowa nr 109, Zuzanna Sielwant - Szkoła Podstawowa nr 298

Fabian Pałaszewski-Walczuk - Szkoła Podstawowa nr 298

Wyróżnienie

Julia Łukasik - Szkoła Podstawowa nr 109, Jakub Podlecki - Szkoła Podstawowa nr 109

Ada Szewczyk - Szkoła Podstawowa nr 109, Lidia Daniluk - Szkoła Podstawowa nr 140

Klara Eibl - Szkoła Podstawowa nr 255, Zuzia Walczak - Szkoła Podstawowa nr 298,Aleksandra Kowalska - Szkoła Podstawowa nr 358

 

 

KATEGORIA WIEKOWA 11-12 LAT

 

I miejsce i nagroda specjalna

Vincent Przybylski – Szkoła Podstawowa nr 358

II miejsce

Marcin Zarembowicz – Szkoła Podstawowa nr 225

III miejsce

Lourdes Kopek – Szkoła Podstawowa nr 358, Karolina Tyrcha - Szkoła Podstawowa nr 358

Zosia Kuczmierowska - Szkoła Podstawowa nr 358

Wyróżnienie

Karolina Kochut – Szkoła Podstawowa nr 109,Kamila Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 124, Sebastian Mycko – Szkoła Podstawowa nr 225

Kajetan Regnowski – Szkoła Podstawowa nr 358, Piotr Ciszak - Szkoła Podstawowa nr 225, Oskar Burchardt - Szkoła Podstawowa nr 358

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA 13-14 LAT

 

I miejsce

Sebastian CieślewiczSzkoła Podstawowa nr 124

II miejsce

Amelia WojtyńskaSzkoła Podstawowa nr 31

III miejsce

Liliana Dwórznik – Szkoła Podstawowa nr 225, Katarzyna Olek – Szkoła Podstawowa nr 31

Wyróżnienie

Hanna Królikowska – Szkoła Podstawowa nr 225, Karolina Pindel – Szkoła Podstawowa nr 225

Miłosz Głogowski – Szkoła Podstawowa nr 225, Oskar Ciesielski – Szkoła Podstawowa nr 225

Karolina Wyszkowska – Szkoła Podstawowa nr 225, Maria Wilanowska – Szkoła Podstawowa nr 225

Franek Korsak – Szkoła Podstawowa nr 293, Adam Banasik – Szkoła Podstawowa nr 365

 

 

 

 

Prace są prezentowane na wystawie w SP nr 109

 

Wręczenie nagród nastąpi w dniu 24 maja o godzinie 13.00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

linia 4

REKRUTACJA 2018/2019

szkola

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

nprcz logo roz

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!