• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

28 I 2018 r. - 8 II 2019 r.

zima-w-miescie-679x350

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA

tn logodobre  traslochi-balduchelli-fermo-003

22  277 11 32 klasy 1

 22   277 11 59 klasy 3-8

 PLAN ZĄJĘĆ POZALEKCYJNYCH

BIBLIOTEKA

biblioteka

STRONY DLA DZIECI

Wyniki Konkursu Literacko - Plastycznego Słowem i Pędzlem
rKomisja Konkursu w składzie: Joanna Bocianowska, Katarzyna Janicka, Beata Wojdat oraz  Małgorzata Pijanowska wyłoniła następujących laureatów:
- kategoria- praca plastyczna dla klas: I - IV
kl. 1 - 3 -  I miejsce - bez miejsca
II miejsce Łukasz Saturski kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
II miejsce - Jan Rodak kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce Stefan Markiewicz kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
II miejsce - Błażej Gromek kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie

Wyróżnienia:
Ines Hadjali - kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
Jan Wasilewski kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie
Zuzanna Rodak kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie

Klasy 4 -
I miejsce Pola Maciejewska kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
II miejsce Gabrysia Mydłowska kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
II miejsce Emilka Szemkowicz kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce - Nikola Gawryszewska kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie

- kategoria -praca pisemna
dla klas III - IV:
I miejsce Katarzyna Buk kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
II miejsce Zofia Hamera kl. 4 SP Nr 128 w Warszawie
II miejsce Anna Hoffman kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce Sonia Wagner kl. 4 SP Nr 128 w Warszawie
III miejsce Kinga Bazan kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie

Wyróżnienia:
Wiktor Kociszewski kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
Kamil Czaja kl. 4 SP Nr 128 w Warszawie,
Małgorzata Żuczek kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
Zofia Sobiech kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie

- kategoria -praca pisemna dla klas V - VII:
I miejsce - Kinga Ostapiuk kl. VII - SP Nr 124 w Warszawie
II miejsce - Zofia Binkiewicz kl. 6 SP Nr 124 w Warszawie
II miejsce Gabriela Filipczuk kl. 7 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce Julia Dec kl. 7 SP Nr 124 w Warszawie

Wyróżnienia:
1.Zofia Skorupa kl. 7 SP Nr 124 w Warszawie

Laureatom serdecznie gratulujemy!

linia 4

REKRUTACJA 2019/2020

szkola

2018/2019
PODRĘCZNIKI

nprcz logo roz

TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!