• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

Wyniki Konkursu Literacko - Plastycznego Słowem i Pędzlem
rKomisja Konkursu w składzie: Joanna Bocianowska, Katarzyna Janicka, Beata Wojdat oraz  Małgorzata Pijanowska wyłoniła następujących laureatów:
- kategoria- praca plastyczna dla klas: I - IV
kl. 1 - 3 -  I miejsce - bez miejsca
II miejsce Łukasz Saturski kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
II miejsce - Jan Rodak kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce Stefan Markiewicz kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
II miejsce - Błażej Gromek kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie

Wyróżnienia:
Ines Hadjali - kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
Jan Wasilewski kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie
Zuzanna Rodak kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie

Klasy 4 -
I miejsce Pola Maciejewska kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
II miejsce Gabrysia Mydłowska kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
II miejsce Emilka Szemkowicz kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce - Nikola Gawryszewska kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie

- kategoria -praca pisemna
dla klas III - IV:
I miejsce Katarzyna Buk kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
II miejsce Zofia Hamera kl. 4 SP Nr 128 w Warszawie
II miejsce Anna Hoffman kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce Sonia Wagner kl. 4 SP Nr 128 w Warszawie
III miejsce Kinga Bazan kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie

Wyróżnienia:
Wiktor Kociszewski kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
Kamil Czaja kl. 4 SP Nr 128 w Warszawie,
Małgorzata Żuczek kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie
Zofia Sobiech kl. 4 SP Nr 109 w Warszawie

- kategoria -praca pisemna dla klas V - VII:
I miejsce - Kinga Ostapiuk kl. VII - SP Nr 124 w Warszawie
II miejsce - Zofia Binkiewicz kl. 6 SP Nr 124 w Warszawie
II miejsce Gabriela Filipczuk kl. 7 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce Julia Dec kl. 7 SP Nr 124 w Warszawie

Wyróżnienia:
1.Zofia Skorupa kl. 7 SP Nr 124 w Warszawie

Laureatom serdecznie gratulujemy!

linia 4

REKRUTACJA 2018/2019

szkola

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

nprcz logo roz

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!