• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

28 I 2018 r. - 8 II 2019 r.

zima-w-miescie-679x350

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA

tn logodobre  traslochi-balduchelli-fermo-003

22  277 11 32 klasy 1

 22   277 11 59 klasy 3-8

 PLAN ZĄJĘĆ POZALEKCYJNYCH

BIBLIOTEKA

biblioteka

STRONY DLA DZIECI

LAUREACI V WARSZAWSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO – TECHNICZNEGO „ ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY 2018

aniol

Laureaci konkursu kategoria kl. 0-III

 I miejsce  - Kalina Gontarewicz  SP 109

 II miejsce - Sophia Marcelewicz  SP 218 

 II miejsce  - Stefania Rychlak SP 109

 III miejsce - Ignacy Pskit  SP 298

 III miejsce - Brunon Pawlicki SP 109

 

Wyróżnienia:

 Zuzanna Kopp             SP 298

 Zosia Maciorowska      SP 218

 Dalia Sieradzka           SP 109

 Maria Kawula              SP 109

 Gabrysia Kozłowska     SP 109

 Tomasz Wilk                SP 109

 Dawid Dziuban            SP 109

 Maja Faber                  SP 109

 Apolonia Kalinowska     SP 109

 

Laureaci konkursu kategoria kl. IV- VIII

 I miejsce - Julka Żurawska       SP 109

 II miejsce - Kacper Wąsowski   SP 109

 II miejsce - Luiza Koracs          SP 218

 III miejsce - Lila Czech            SP 109

 III miejsce - Magdalena Czech  SP 109

 

Wyróżnienia:

 Lena Federowicz        SP 218

 Kinga Bazan              SP 109

 Mateusz Tyc               SP 109

 Maja Szczykutowicz    SP 109 

 Amelia Odolak            SP 109

 

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród

11.12.2018 r. (wtorek) godz. 14.00

duża sala gimnastyczna

Serdecznie zapraszam

Monika Zimnylinia 4

2018/2019
PODRĘCZNIKI

nprcz logo roz

TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!