bataliony 1Konkurs Wiedzy o Patronie w klasach 4-6 odbył się 15.04 2015 w  programie e-learning pod kierunkiem pana Piotra Kani, który był pomysłodawcą tej właśnie formy tegorocznego konkursu szkolnego. Pytania konkursowe opracowała i przygotowała pani Dorota Skuza.

I miejsce Igor Trujnara 6b
II miejsce Piotr Hoffman 5a
III miejsce Greta Strychowska 5b
III miejsce Monika Mierzejewska 6a

"Album Batalionów Chłopskich"w bibliotecznych zbiorach

Dnia 27 kwietnia 2015 r.  odbył się II etap Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły. Zgodnie z regulaminem konkursu uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich, którzy zakwalifikowali się do II etapu po klasowych eliminacjach. Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki kształcenia zintegrowanego pani Beata Radzimowska  i pani  Katarzyna Staniec.Uczestnicy konkursu kolejno losowali zestawy pytań, w których znajdowały się po 3 pytania. Po krótkim czasie przeznaczonym na przygotowanie udzielali ustnych odpowiedzi. Komisja przyznawała punkty od 0-2 za każde pytanie.

Po pierwszej turze 5 uczniów zdobyło maksymalną liczbę punktów. Zgodnie z regulaminem konkursu nastąpiła dogrywka. Po ostatecznym podliczeniu punktów okazało się, że trójka  uczniów uzyskała 6 punktów,a jeden uczeń

5 punktów. Komisja w takiej sytuacji  przyznała trzy pierwsze miejsca i jedno drugie  miejsce.

I miejsce:

·        Jędrzej Pisarek klasa  III b -12 pkt

·        Marta Grochowiecka  III a -12 pkt

·        Julia Błaszczak II b- 12pkt

II miejsce:

·        Wojtek Jaroszczyk- II c

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na akademii z okazji Święta Szkoły dnia 14 maja 2015r.

D.GS & B.Rlinia 4

Dnia 27 kwietnia 2015 r w naszej szkole odbył się II etap Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły. Zgodnie z regulaminem konkursu uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich, którzy zakwalifikowali się do II etapu po klasowych eliminacjach. Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki kształcenia zintegrowanego pani Beata Radzimowska  i pani  Katarzyna Staniec.

Po pierwszej turze 5 uczniów zdobyło maksymalną liczbę punktów. Zgodnie z regulaminem konkursu nastąpiła dogrywka. Po ostatecznym podliczeniu punktów okazało się, że trójka  uczniów uzyskała 6 punktów, a jeden uczeń

I miejsce:

·        Jędrzej Pisarek klasa  III b -12 pkt