03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

czytaj więcej http://www.swietlicasp109.pl
    Ś W I E T L I C A
      czynna w godzinach:     7.00 -17.30 (poniedziałek-piątek)

ZAPISY        w dniu rozpoczęcia roku szkolnego     w sali nr 105

oraz w pozostałe dni tygodnia od 7.00-17.30

Przyjęcie dziecka na podstawie  KARTY ZGŁOSZENIA

Kierownik Świetlicy

MONIKA ZIMNY

ALEKSANDRA FLORIAŃSKA

PIOTR KANIA

BEATA KOLAS

ALICJA KOWALCZYK

ARTUR MALINOWSKI

MAŁGORZATA PIJANOWSKA

Danuta ROMAŃSKA

ALICJA SOKOŁOWSKA

ANNA RAFALSKA

MAŁGORZATA SPRYCHA

JOANNA STEPANIUK

DOROTA WALASEK
 HALINA WRĘGA

Celem działalności świetlicy szkolnej jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami szkolnymi i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu. Nasza świetlica zajmuje cztery pomieszczenia, które z roku na rok są coraz lepiej wyposażone. Dzieci przebywają w swoich grupach rówieśniczych pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli. W pomieszczeniach świetlicowych znajduje się  sprzęt audiowizualny, komputery, a zakupione gry i zabawki dydaktyczne są  dopasowane do wieku uczniów.

Dysponujemy również Salą Zabaw, którą stworzyliśmy w ramach rządowego programu ,,Radosna Szkoła”. Jako nauczyciele dbamy oto, aby nasza świetlica była miejscem, które sprzyja nauce i zabawie. Na zajęciach świetlicowych dbamy o wyzwalanie jak największej aktywności poznawczej i twórczej wśród uczniów. Odpowiednio dobrane zajęcia wzbogacają wiadomości, kształtują umiejętności, angażują emocjonalnie, wyrabiają spostrzegawczość, ćwiczą umiejętność logicznego myślenia, pamięć, uwagę, pobudzają fantazję i wyobraźnię, rozwijają sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz rozwijają umiejętności manualne.

Dbamy o wdrożenie dzieci do przestrzegania przyjętych zasad zachowania, panowania nad emocjami w sytuacjach konfliktowych.

H.S

new-gif-image-6