03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

Z DZIEJÓW BIBLIOTEKI

ksu

IMPREZY I WYDARZENIA
BIBLIOTECZKA RODZICA

IMG 2677-2

ebookiczytcztyszodnik

czytanie maksymabiblio5a ja czytam

Gosia Zimniak-autorkaszybkie czytanie bledy

POLECANE STRONY

Lubię czytaćiczytam-polecamy

wolne lektury logo

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA

tn certyfikatwars-sawa

Głównym celem przyznawania Certyfikatu WARS i SAWA jest potwierdzanie osiągnięcia przez szkołę odpowiedniego standardu pracy w obszarze wspierania uczniów uzdolnionych. Nasza szkoła wywiązała się z realizacji tego zadania. Spełniliśmy wymagane kryteria i uzyskaliśmy Certyfikat.

Podstawowym celem Szkolnego Programu Wspierania Uzdolnień w Szkole Podstawowej nr 109 jest pomaganie dziecku uzdolnionemu w harmonijnym rozwoju, zorganizowanie opieki nad uczniem uzdolnionym oraz promowanie jego osiągnięć.

Założeniem programu jest teza, iż uczniowie posiadają różnorodne uzdolnienia, a szkoła jest miejscem ich identyfikacji i planowego rozwoju.

Zakładamy, że nasi uczniowie posiadają predyspozycje humanistyczne, matematyczne, artystyczne, przyrodniczo-ekologiczne, organizacyjne lub sportowe, ciekawość poznawczą i motywację twórczą.

Uczeń uzdolniony to każdy uczeń naszej szkoły.

ZAPRASZAMY

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. tn zegarsowa

KATALOG

mol2