• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

AKCJA
OGŁOSZENIA
KONKURSY - REGULAMINY

plast muzrozneimagesCAXOZHHZ

epodr

DORADZTWO ZAWODOWE
doradztwo
 
LINKI

tn sbew mentn mko

logo wawerskie centrummiejskiinfrodztn eduwawer

Ostatnio dodane artykuły
STRONY DLA DZIECI

Wykaz zajęć pozalekcyjnych zadeklarowanych przez nauczycieli SP 109

 w roku szkolnym 2016/2017

 06.09.2016 r. 

Lp.

imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

Rodzaj prowadzonych zajęć

(przedmiotowe, koła zainteresowań, sportowe, cudzoziemcy, rewalidacja, przygotowanie do konkursów inne)

 

Dzień tygodnia

Godzina

 Klasy,

z

którymi realizo

wane

są zajęcia

 Organ prowadzący

Wydział Spraw Społecznych

Wydział Sportu            i Promocji

 

Rodzaj zajęcia

 

 

 

1.

Gajda

Bartłomiej

 

 

 

 

Gimnastyka korekcyjna

Poniedziałek

Środa

piątek

13.55 – 14.40

14.45 - 15.30

13.55 - 8.45

0c

0b

0a

Organ prowadzący

sportowe

Zajęcia dla uzdolnionych

Piłka nożna

poniedziałek

8.00-8.45

I - III

Wynikające z potrzeb

sportowe

2.

Zieliński Adrian

Mini lekkoatletyka 3h

Mini lekkoatletyka

Środa

Czwartek

piątek

13.55 – 14.40

13.55 – 14.40

13.55 – 14.40

 

0a

0b

0c

Organ prowadzący

sportowe

 

 

Od zabawy do sportu

Poniedziałek

poniedziałek

Środa czwartek

10.45 -11.30

13.55 – 14.40

10.45 -11.30

12.55-13.40

2c

1b

1c

1a

 

 

Organ prowadzący

sportowe

3.

Bocianowska Joanna

 

 

 

             

 

Zajęcia dodatkowe

 z języka polskiego

wtorek

7.10 – 7.55

6b

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

4.

Ozdoba Monika

 

Lekkoatletyka dla każdego

Poniedziałek

Czwartek

piątek

13,45- 15.55

13.30- 14.30

16.25-17.25

4-6

4-6

4-6

Ministerstwo Sportu i Turystyki

sportowe

Gimnastyka korekcyjna

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

piątek

Różne godziny

Dostosowane do uczniów

i ich zaleceń

1-3

4-6

1-3

4-6

 

sportowe

Od zabawy do sportu

Czwartek

Czwartek

czwartek

9.30-10.15

13.05-13.50

16.30-17.15

3e

3b

2b

Organ prowadzący

sportowe

SKS dla każdego

Poniedziałek

poniedziałek

11.30-12.35

15.40-16.25

4-6

1-3

Organ prowadzący

sportowe

5.

Walasek Dorota

 

Zajęcia dodatkowe

z języka francuskiego

wtorek

11.50 – 12.35

6a

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

6.

Jesiotr Wiesława

 

Od zabawy do sportu

Poniedziałek

Środa

piątek

8.55 -  9.40

14.45 - 15.30

8.55 - 9.40

2d

2e

3a

Organ prowadzący

sportowe

7.

Budzyńska Małgorzata

Zajęcia dodatkowe

 z matematyki

poniedziałek

9.50-10.35

4a

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

8.

Wasek Justyna

 

Szkolny Klub Pierwszej Pomocy

Piątek (1 raz w miesiącu)

Wtorek

środa

16.00- 17.00

 

8.55 – 9.40

8.55 – 9.40

4-6

 

3-6

3-6

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

9.

Beata Piechocińska

 

Rewalidacja

Poniedziałek

Środa

środa

czwartek

12.40-13.40

8.40-9.40

14.40-15.40

12.40-13.40

1a

1a

1a

1a

Organ prowadzący

Zajęcia rewalidacyjne

10.

Beata Radzimowska

Koło zainteresowań

czwartek

14.45 – 15.35

1b

Organ prowadzący

dydaktyczne

11.

Barbara Wąsik

Język polski dla cudzoziemców

Wtorek

czwartek

13.10 – 14.05

11.50 – 12.40

2d

2d

Organ prowadzący

dydaktyczne

12.

Szczepaniak Katarzyna

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Czwartek

11.45-12.30

4d

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

13.

Staniec Katarzyna

 

 

Zajęcia szachowe

Origami

wtorek

14.35- 15.25

3c

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

14.

Joanna Pokora

 

Zajęcia języka angielskiego

Wtorek

8.55 – 9.40

3c, 3d

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

15.

Posobiec Katarzyna

Koło zainteresowań

Środa

15.40 – 16.25

1c

Organ prowadzący

dydaktyczne

16.

Jarosz Kinga

 

 

Zajęcia profilaktyczne Spójrz inaczej

piątek

8.00-8.45

3d

Wynikające z potrzeb

wychowawcze

17.

Szafarowicz Monika

Rewalidacja

Wtorek

Środa

8.40-9.40

12.40-13.40

2e

2e

Organ prowadzący

Zajęcia rewalidacyjne

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

Środa

Czwartek

 

2e

2e

2e

Wynikające z potrzeb

Zajęcia wyrównawcze

Język polski dla cudzoziemców

Poniedziałek

wtorek

11.40 – 12.40

9.40 – 10.40

 

218

218

Organ prowadzący

Zajęcia wyrównawcze

18.

Pijanowska Małgorzata

Koło zainteresowań

poniedziałek

13.00-13.45

0c

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

Zajęcia wyrównawcze

piątek

13.00-13.45

0c

Wynikające z potrzeb

Zajęcia wyrównawcze

19.

Sylwia Galińska

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

wtorek

13.45- 14.30

2b

Wynikające z potrzeb

Zajęcia wyrównawcze

20.

Ewa Nowak

Zajęcia szachowa

piątek

8.00 – 8.45

2a

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

21.

Marta Wnorowska

Zajęcia plastyczne

wtorek

15.40 – 16.25

2e

Wynikające z potrzeb

dydaktyczne

22.

Halina Wręga

Zajęcia profilaktyczne

Spójrz inaczej

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

czwartek

11.50 - 12.30

10.45 - 11.30

13.50 – 14.35

14.45 - 15.30

3b

3c

3e

2e

Wynikające z potrzeb

wychowawcze

                             

 

 

SPECJALIŚCI: psycholog, pedagog, terapeuta pedagogiczny, logopeda, rewalidacja

 

1.

Chojnacka Dagmara

 

Profilaktyka stymulująca motorykę dużą i małą dla oddziałów przedszkolnych

Wtorek

Środa

Czwartek

 

13.00 -14.00

13.00 -14.00

13.00 -14.00

0c

0a

0b

Wynikające z potrzeb

Zajęcia terapeutyczne

2.

Łasek – Marmur Sylwia

 

Profilaktyka stymulująca motorykę dużą i małą dla oddziałów przedszkolnych

Wtorek

Środa

Czwartek

 

13.00 -14.00

13.00 -14.00

13.00 -14.00

0c

0a

0b

Wynikające z potrzeb

Zajęcia terapeutyczne

Logopedyczne grupowe

Poniedziałek

13.00  -14.00

0b

Wynikające z potrzeb

specjalistyczne

3

 

 

 

4.

Kamińska Michalina

Zajęcia rewalidacyjne

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

11.30-12.30

9.35- 10.30

8.50-9.50

8.50 -9.50

4a

4b

6b

6d

Organ prowadzący

specjalistyczne

Michałowska Małgorzata

Zajęcia logopedyczne

Piątek

15.00 – 15.30

6b

Wynikające z potrzeb

specjalistyczne

5.

Borkowski Michał

 

Zajęcia psychoedukacyjne

Środa

Środa

Piątek

Wtorek

Środa

13.50 – 14.35

14.45-15.30

11.00 -11.30

9.50 -10.35

9.50-10.35

3b

6d

2e

1b

1a

Wynikające z potrzeb

specjalistyczne

6.

Stepaniuk Joanna

Zajęcia  profilaktyczno - wychowawcze

Wtorek

Czwartek

 

12.55 – 13.40

12.55 – 13.40

1a

1b

Wynikające z potrzeb

Zajęcia profilaktyczne

 


  

 

 

 

REKRUTACJA 2017/2018

szkola

2016/2017
SPECJALIŚCI

trans

tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

PODRĘCZNIKI 2016/2017
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2

 

AKTYWNE PRZERWY

spiew 4382mpingpongiszachy taniec3

DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

10

16.30-

17.15

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!