• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA

tn logodobre  traslochi-balduchelli-fermo-003

22  277 11 32 klasy 1

 22   277 11 59 klasy 3-8

 PLAN ZĄJĘĆ POZALEKCYJNYCH

BIBLIOTEKA

biblioteka

STRONY DLA DZIECI

WYNIKI III WARSZAWSKIEGO KONKURSU "ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY 2016"

Warszawa, 15.12.2016 r.

Protokół konkursu III Warszawski Konkurs Anioł Bożonarodzeniowy 2016

Komisja konkursowa w składzie :

Przewodniczący – artysta plastyk, medalier, rzeźbiarz - Pan Paweł Łęski

Członek – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 w Warszawie - Pani Hanna Ratańska – Szot

Członek – Kierownik Świetlicy Szkolnej – Pani Monika Zimny

Członek - nauczyciel plastyki, wychowawca Świetlicy Szkolnej – Pani Małgorzata Sprycha

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy – Aleksandra Floriańska

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy - Agata Cygan

wyłonili:

Laureatów konkursu plastyczno – technicznego

„Anioł Bożonarodzeniowy 2016”

Kategoria klas I- III

Miejsce I

Mateusz Rędziński kl. II d   Szkoła Podstawowa nr 81 Warszawa

Matylda Otolska     kl. II n   Szkoła Podstawowa nr 356

Miejsce II

Katarzyna Dziedziejko kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 225

Lena Pohadajło kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 246

 Miejsce III

Bartosz Janik Szkoła Podstawowa nr 246 kl. II b

Antonina Braun Szkoła Podstawowa nr 16 kl. II s

 Kategoria: Anioł pachnący

Amelia Trzaska Szkoła Podstawowa nr 356   kl. II l

Kategoria: Innowacja

Oleg Dominicki  lat 7   Szkoła Podstawowa nr 218

Cezary Nojszewski kl. I a Szkoła Podstawowa nr 75

Michalina Świerdza lat 7 Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia:

1. Maja Bożek    Szkoła Podstawowa nr 218

2. Aleksandra Kowalska kl. III d Szkoła Podstawowa 275 z oddz. integracyjnymi

3. Patrycja Czemiel kl. III s Szkoła Podstawowa nr 16

4. Paulina Magdziarz kl. II d Szkoła Podstawowa nr 81

5. Apolonia Jońska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 138

6. Sara Muratow kl. III Szkoła Podstawowa nr 298

7. Helena Ostrowska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 340

8. Natalia Kupczyk kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 298

9. Antonina Pisarek kl. II Szkoła Podstawowa nr 85

10. Joanna Bajszczak kl. III a Szkoła Podstawowa nr 124

11. Antonina Olejarczyk kl. I c Szkoła Podstawowa nr 356

12. Katarzyna Mocarska kl. II Szkoła Podstawowa nr 258

13. Matylda Kącka kl. III Szkoła Podstawowa nr 340

14. Iza Węgier kl. II e Szkoła Podstawowa nr 275 z oddz. Integracyjnymi

15. Zuzanna Pawlak kl. III a Zespół Szkół 45

16. Marta Kościołek   kl. I b Szkoła Podstawowa nr 109

Kategoria klas IV- VI

Miejsce I

Kinga Markiewicz kl. IV b   Szkoła Podstawowa nr 28

Kacper Łukasik kl. VI   Zespół Szkół nr 45

Marcin Dominiak kl. V c   Zespół Szkół Specjalnych nr 63

Miejsce II

Andżelika Pękul   kl. IV a  Szkoła Podstawowa integracyjna nr 317

Marta Podpora kl. IV b     Szkoła Podstawowa nr 138

Ewelina Wąs kl. VI   Szkoła Podstawowa nr 16   opiekun: Marta Czarzasta

Miejsce III

Aleksandra Stojek kl. V b   Szkoła Podstawowa nr 75

Barbara Grzybek kl. VI d   Szkoła Podstawowa nr 109

Nikola Makowska kl. VI b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł innowacyjny:

Karolina Sałek kl. VI a   Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317

Julia Izdebska kl. IV a Szkoła Podstawowa nr 28

Bartosz Korzeniewski kl. IV d Zespół Szkół nr 45

Kinga Larenta kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Gracjan Krupa kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł dźwiękowy:

Eryk Karsui Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia

1. Marta Szabelska kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 246

2. Jeremi Adamowicz kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 166

3. Marcin Zarembowicz kl. V b  Szkoła Podstawowa nr 225

4. Magdalena Prusak kl. VI a   Szkoła Podstawowa nr 225

5. Emilia Jurczak kl. VI d Szkoła Podstawowa nr 109

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród 21.12.2016 r. godz. 13.50 w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy.

2018/2019
PODRĘCZNIKI

nprcz logo roz

TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!