• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

Wyniki II etapu  dzielnicowego konkursu " Wśród mitów greckich"

 1. SP 109                                   - 52 pkt

2. ZS( SP 204)                            -51 pkt

3. SP 195                                    - 48 pkt

4. SP128                                      -45 pkt

5. SP 218                                      -44 pkt

6. SP 138                                     - 35 pkt

7. SP 86                                       - 34 pkt

 Do finału, który  odbędzie się 22 maja  2017( poniedziałek) o godz. 11. w SP 128, zakwalifikowały się szkoły:

 SP 109

SP 204

SP 195

 

Gratuluję

Renata Sypniewska- organizator

Szkoła Podstawowa n 218linia 4

Uczennica naszej szkoły w grupie najlepszych zawodniczek  gimnastyki akrobatycznej! 

gimnastyka-ruchomy-obrazek-0136Są wśród nas wyjątkowi uczniowie.. .  Jedną z nich jest Ala Herbik, która  zachwyca nas wysokim poziomem wiedzy oraz swoją pasją!
Uczennica klasy 2e Ala Herbik jest obecnie zawodniczką GWKS Ajsedora (Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy). Ala wstąpiła do klubu 3 lata temu, intensywnie trenuje od dwóch lat. Początkowo gimnastykę traktowała jak zabawę, a dzisiaj to jej pasja i nie wyobraża sobie bez tego życia. Trenuje 4-5 razy w tygodniu po 3 godziny….niewiarygodne, jak wspaniale  godzi to z obowiązkami szkolnymi.

Ostatnie osiągnięcia sportowe Ali:

- Udział w VI International Rhythmic Gimnastic Tournament TROPHY OF NOVI SAD 2017” w Novi Sad w Serbii ( zawody dla najlepszych!)

- Udział w  Bielańskim Turnieju Zimowym w Gimnastyce Artystycznej 2017- 6 miejsce!

- Udział w IV Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej Warszawska  Jesień 2016 - 6 miejsce!

- Udział w Wiosennych Zawodach  Klubowych  GWKS Ajsedora - 5 miejsce !

Mimo ogromnego  wysiłku i poświęcenia włożonego w treningi  Ala jest wzorową uczennicą. Dziewczynka chłonie wiedzę, jest ciekawa świata, dociekliwa. Interesuje ją wszystko, chce wiedzieć, nauczyć się, zrozumieć… Ala jest chlubą naszej szkoły! Życzymy jej samych sukcesów w gimnastyce oraz spełnienia najskrytszych marzeń! 

 

Monika Szafarowicz

linia 4

WYNIKI III WARSZAWSKIEGO KONKURSU "ANIOŁ BOŻONARODZENIOWY 2016"

Warszawa, 15.12.2016 r.

Protokół konkursu III Warszawski Konkurs Anioł Bożonarodzeniowy 2016

Komisja konkursowa w składzie :

Przewodniczący – artysta plastyk, medalier, rzeźbiarz - Pan Paweł Łęski

Członek – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 w Warszawie - Pani Hanna Ratańska – Szot

Członek – Kierownik Świetlicy Szkolnej – Pani Monika Zimny

Członek - nauczyciel plastyki, wychowawca Świetlicy Szkolnej – Pani Małgorzata Sprycha

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy – Aleksandra Floriańska

Członek – nauczyciel – wychowawca świetlicy - Agata Cygan

wyłonili:

Laureatów konkursu plastyczno – technicznego

„Anioł Bożonarodzeniowy 2016”

Kategoria klas I- III

Miejsce I

Mateusz Rędziński kl. II d   Szkoła Podstawowa nr 81 Warszawa

Matylda Otolska     kl. II n   Szkoła Podstawowa nr 356

Miejsce II

Katarzyna Dziedziejko kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 225

Lena Pohadajło kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 246

 Miejsce III

Bartosz Janik Szkoła Podstawowa nr 246 kl. II b

Antonina Braun Szkoła Podstawowa nr 16 kl. II s

 Kategoria: Anioł pachnący

Amelia Trzaska Szkoła Podstawowa nr 356   kl. II l

Kategoria: Innowacja

Oleg Dominicki  lat 7   Szkoła Podstawowa nr 218

Cezary Nojszewski kl. I a Szkoła Podstawowa nr 75

Michalina Świerdza lat 7 Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia:

1. Maja Bożek    Szkoła Podstawowa nr 218

2. Aleksandra Kowalska kl. III d Szkoła Podstawowa 275 z oddz. integracyjnymi

3. Patrycja Czemiel kl. III s Szkoła Podstawowa nr 16

4. Paulina Magdziarz kl. II d Szkoła Podstawowa nr 81

5. Apolonia Jońska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 138

6. Sara Muratow kl. III Szkoła Podstawowa nr 298

7. Helena Ostrowska kl. II b Szkoła Podstawowa nr 340

8. Natalia Kupczyk kl. III a   Szkoła Podstawowa nr 298

9. Antonina Pisarek kl. II Szkoła Podstawowa nr 85

10. Joanna Bajszczak kl. III a Szkoła Podstawowa nr 124

11. Antonina Olejarczyk kl. I c Szkoła Podstawowa nr 356

12. Katarzyna Mocarska kl. II Szkoła Podstawowa nr 258

13. Matylda Kącka kl. III Szkoła Podstawowa nr 340

14. Iza Węgier kl. II e Szkoła Podstawowa nr 275 z oddz. Integracyjnymi

15. Zuzanna Pawlak kl. III a Zespół Szkół 45

16. Marta Kościołek   kl. I b Szkoła Podstawowa nr 109

Kategoria klas IV- VI

Miejsce I

Kinga Markiewicz kl. IV b   Szkoła Podstawowa nr 28

Kacper Łukasik kl. VI   Zespół Szkół nr 45

Marcin Dominiak kl. V c   Zespół Szkół Specjalnych nr 63

Miejsce II

Andżelika Pękul   kl. IV a  Szkoła Podstawowa integracyjna nr 317

Marta Podpora kl. IV b     Szkoła Podstawowa nr 138

Ewelina Wąs kl. VI   Szkoła Podstawowa nr 16   opiekun: Marta Czarzasta

Miejsce III

Aleksandra Stojek kl. V b   Szkoła Podstawowa nr 75

Barbara Grzybek kl. VI d   Szkoła Podstawowa nr 109

Nikola Makowska kl. VI b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł innowacyjny:

Karolina Sałek kl. VI a   Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317

Julia Izdebska kl. IV a Szkoła Podstawowa nr 28

Bartosz Korzeniewski kl. IV d Zespół Szkół nr 45

Kinga Larenta kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Gracjan Krupa kl. IV b   Zespół Szkół nr 45

Kategoria Anioł dźwiękowy:

Eryk Karsui Szkoła Podstawowa nr 218

Wyróżnienia

1. Marta Szabelska kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 246

2. Jeremi Adamowicz kl. Va   Szkoła Podstawowa nr 166

3. Marcin Zarembowicz kl. V b  Szkoła Podstawowa nr 225

4. Magdalena Prusak kl. VI a   Szkoła Podstawowa nr 225

5. Emilia Jurczak kl. VI d Szkoła Podstawowa nr 109

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

Uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród 21.12.2016 r. godz. 13.50 w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszamy.

REKRUTACJA 2018/2019

szkola

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

nprcz logo roz

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!