• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

"Każdemu kto tonie, należy podać rękę"

 Irena Sendlerowa


Uczeń klasy VII d SP 109 zajął II miejsce w Warszawskim Konkursie -Irena Sendlerowa- Matka dzieci Holokaustu.
Darek został wyróżniony spośród wielu i nagrodzony dzięki propagowaniu godnych naśladowania patriotycznych i moralnych wzorców osobowych. 
 Życzymy dalszych sukcesów.

 

Katarzyna Strzelczyklinia 4

Szkolne Mistrzostwa Układania Kostki Rubika 2x2x2 

Mistrzem Szkoły został Dima Tanchuk. I V-ce Mistrzem został Tomek Załęski, a II V-ce Mistrzem Wojtek Sienicki.

Wyniki Finału:

Miejsce Imię i nazwisko klasa Czas 1 Czas 2 Czas 3 Średni czas
1. Dima Tanczuk 7c 7 7 7 7
2. Tomek Załęski 6a 4 13 10 9
3. Wojtek Sienicki 6a 8 12 16 12
4. Wojtek Jaroszczyk 5c 11 23 21 18
5. Marcin Frączak 4b 15 50 21 28

Wyniki Szkolnych Mistrzostw Układania Kostki Rubika na czas KLASY 1-3 
FINAŁ odbył się 22.02.2018

Mistrzem klas 1-3 został Janek Kudlik z klasy 2c. V-ce mistrzami Oskar Kwiatkowski z klasy 1a oraz Stanisław Olejnik z klasy 1c

Lp. Imię i nazwisko klasa Czas 1 Czas 2 Czas 3 średnia miejsce
1. Janek Kudlik 2c 11s 10s 16s 12s 1
2. Oskar Kwiatkowski 1a 22s 11s 14s 15s 2
3. Stanisław Olejnik 1c 15s 15s 19s 16s 3
4. Ivo Jama 2a 18s 19s 19s 18s 4
5. Aleksandros
Gkizeris 1b 23s 20s 30s 24s 5
6. Wojtek
Bołtuć 3e 20s 38s 33s 30s 6
7. Adam Wąsak 3b 46s 42s 50s 46s 7linia 4

 


Gratulujemy wyników!
Samorząd Uczniowskilinia 4

W Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim Wieża Babel 2018 nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Ryszard Sikora 6a - miejsce 1
Maksymilian Zborowski 6c - wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych

linia 4

W Szkolnym Konkursie Recytatorskim JĘZYKOŁAMAŃCE 2018 w klasach 1-3 komisja wyłoniła następujących laureatów:

-język angielski:
I miejsce - Aleksandra Radzikowska kl.3e
II miejsce - Justyna Kołodziejczyk kl.3e
III miejsce - Łucja Pakuła kl.3e
wyróżnienie - Małgorzata Chmielewska kl.3c

-język rosyjski:
I miejsce - Julia Biskup kl.3b

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych

linia 4

II Międzynarodowy IV Ogólnopolski Konkurs Literacki-Hubal.

Chętni uczniowie klas VI i VII przystąpili do II Międzynarodowego IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego-Hubal.
Zostali oni wyróżnieni dyplomem uznania przez organizatora konkursu.

Gabriela Dąbrowska-klasa VII a
Martyna Kałowska- klasa VII a
Antoni Loba-klasa VII b 
Ryszard Sikora-klasa VI a
Artem Yermolenko- klasa VI b
Daniela Ślusarczyk- klasa VI b

Gratuluję, życzę dalszych sukcesów- Katarzyna Strzelczyklinia 4

REKRUTACJA 2018/2019

szkola

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

nprcz logo roz

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!