• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

Uczeń klasy VII d Dariusz Jadowski został wyróżniony w kategorii plastycznej-ZNACZEK.
Dariusz otrzymuje dyplom uznania i nagrodę rzeczową.
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Katarzyna Strzelczyklinia 4

Temat-Bohaterscy synowie i córy ostatniego 100 lecia naszej ojczyzny.

Wyniki ogólnopolskiego konkursu;

Uczeń klasy VII b Antonii Loba-zajął III miejsce otrzymuje dyplom uznania i nagrodę książkową
Uczeń klasy VII d Dariusz Jadowski-zajął III miejsce otrzymuje dyplom uznania i nagrodę książkową.
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów-
Katarzyna Strzelczyklinia 4

Robot-clip-art-free-clipart-imagesII WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

MÓJ PRZYJACIEL ROBOT

WYNIKI:

 

KATEGORIA WIEKOWA 6-7 LAT

I miejsce

Franciszek Trześniewski - Szkoła Podstawowa nr 109, Maksymilian Frołow - Szkoła Podstawowa nr 375

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu Literacko - Plastycznego Słowem i Pędzlem
rKomisja Konkursu w składzie: Joanna Bocianowska, Katarzyna Janicka, Beata Wojdat oraz  Małgorzata Pijanowska wyłoniła następujących laureatów:
- kategoria- praca plastyczna dla klas: I - IV
kl. 1 - 3 -  I miejsce - bez miejsca
II miejsce Łukasz Saturski kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
II miejsce - Jan Rodak kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie
III miejsce Stefan Markiewicz kl. 2 SP Nr 140 w Warszawie
II miejsce - Błażej Gromek kl. 2 SP Nr 109 w Warszawie

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018
kangrmatematyczny2018Wyniki dla kategorii:

-Żaczek( klasa 2 SP):

KARPIEJCZYK WOJTEK 71,25 wyróżniony
-Maluch (klasa SP):

JANISZEK JOANNA 88,75 wyróżniony

LACH NEILA 80,00 wyróżniony

HERBIK ALICJA 78,75 wyróżniony

CHMIELEWSKA MALGOSIA 77,25 wyróżniony

Czytaj więcej...

REKRUTACJA 2018/2019

szkola

2017/2018
tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

nprcz logo roz

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

 

 

 

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!