• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

AKCJA
OGŁOSZENIA
KONKURSY - REGULAMINY

plast muzrozneimagesCAXOZHHZ

epodr

DORADZTWO ZAWODOWE
doradztwo
 
LINKI

tn sbew mentn mko

logo wawerskie centrummiejskiinfrodztn eduwawer

Ostatnio dodane artykuły
STRONY DLA DZIECI

 

 

SZKOLNE
VI SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY pamięci Leonarda Kałęckiego 5 czerwca 2012
  KATEGORIA DZIEWCZĄT           I   MIEJSCE   Julia Tyszkiewicz ( IVa).        II  Wiktoria Figat ( IVc),   KATEGORIA CHŁOPCÓW        I MIEJSCE   Michał Bazan ( Vb)       II MIEJSCE   Hubert Kask (Vc ).
LOGOPEDYCZNY KONKURS RECYTATORSKI 16 kwiecień 2012

    LAUREACI   

     Miejsce I - Krystian Kępa kl. Ia      Miejsce II - Marlena Kolasa kl. IIc      Miejsce III- Marta Grochowiecka kl. 0b Greta Strychowska kl. IIb       Wyróżnienia: Tomek Ranc kl. Ia Filip Damski kl. Ia Kuba Załęcki kl. IIa Filip Tomkiewicz kl. IIb                                             ORGANIZATORZY: Dagmara Chojnacka, Alicja Żbikowska

KONKURSY WIEDZY O PATRONIE

GRA TERENOWA - ŚWIĘTO PATRONA- I miejsce           MAKUS Anna KRYGIELSKA Iza DZIADAK Magda kl. 5b II miejsce           PIĘTKA Marta KOZŁOWSKA Renata WALCZUK Damian kl. 6b III miejsce                                                   CIANCIARA Adela WALKIEWICZ Natalia FARBISZEWSKA Beata 6b opiekun - Elżbieta Zielińska KONKURS WIEDZY O BATALIONACH CHŁOPSKICH kl. 1-3 Zwycięzcami konkursu zostali następujący uczniowie: Piotr Hoffman klasa II a, Julia Aniszewska klasa II c, Maja Orłowska klasa III b. opiekun: Beata Radzimowska

 

 

MIĘDZYSZKOLNE    
KONKURS MITOLOGICZNY dla klas V „W świecie mitów greckich” finał 30 maja 2012

   I MIEJSCE zespół w składzie:    

         Konrad Załęcki 5a             Julia Oberda 5b             Anna Makus 5b

Opiekun – Elżbieta Zielińska, Beata Wojdat

KONKURS PLASTYCZNY "PORTRET KRÓLA MACIUSIA I"

LAUREACI ETAPU SZKOLNEGO  

  klasa    3d Martyna Rak , Kacper Jarosz
               3 c Emilia Kosińska, Maja Orłowska
              2a Julianna Błacha, Mateusz Ber, Kuba Załęcki
              1a Antonina Łukawska, Helena Faulkner
<-wyróżnienie specjalne:   3d Oliwia Mastej

opiekun: Barbara Michałek & wychowawcy kl. 1-3
zobacz >> galerię

KONKURS "Najpiękniejsza Pisanka" Klub Kultury Radość

I  miejsce     kat. 7-9 lat      Emilka Kosińska  

   opieka - świetlica - Joanna Robaczyńska

III  miejsce   kat. 7-9 lat       Jan Ludzia      

  opieka - świetlica - Paulina Wolszczak

WYRÓŻNIENIE                       kat. 7-9 lat        Maria Kołkowska 

  opieka - świetlica -  Alicja Sokołowska                      

                                         kat. 10 -12 lat     Karolina Szot   

     opieka - świetlica - Małgorzata Sprycha

Konkurs "Palma Wielkanocna" - KLUB KULTURY ANIN

III miejsce    kat. 7-9 lat       Marcin Sprycha         opieka - świetlica - Hanna Szot

 

DZIELNICOWE    

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego finał 8 maja 2012

      II MIEJSCE - Izabela Krygielska klasa Vb
opiekun - Beata Soszyńska

 

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ 29 maja 2012

  I miejsce : Patrycja S. z Gim nr 105,                     Joanna O. z Gim nr 103                     Marta Piętka  z SP nr 109      II miejsce : Patrycja M. z Gim nr 105,                       Aleksandra Rak z SP nr 109
   

 

II Wawerska Olimpiada Matematyczna

W II Wawerskiej Olimpiadzie Matematycznej "Matematyka jest miarą wszystkiego" w II etapie na poziomie potyczek indywidualnych ( klasy V i VI) I miejsce zajął uczeń klasy Va Konrad Załęcki.

Opiekun prowadzący - Beata Ludzia

IX DZIELNICOWY KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów kl. III "SUPER MATEMATYK" 19 IV 2012 r.

I miejsce - Igor Trujnara kl. 3b
Opiekun

IV DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI dla uczniów kl. I-III i oddziałów przedszkolnych 10 II 2012 r.

I miejsce - Amelia Stepnowska kl. O III miejsce - Ola Krakowiak 2c
Opiekun

DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY "KRAJOBRAZ POLSKI- tradycje i współczesność" dla uczniów kl. I-III i oddziałów przedszkolnych 21 II 2012


opiekun: Katarzyna Posobiec

IV DZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY "Z ortografią za pan brat"dla uczniów kl. III 10 V 2012 r.

WYRÓŻNIENIE  - Wiktoria Mazepa kl. 3 b opiekun: Katarzyna Posobiec

 

REKRUTACJA 2017/2018

szkola

2016/2017
SPECJALIŚCI

trans

tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2

 

AKTYWNE PRZERWY

spiew 4382mpingpongiszachy taniec3

DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

10

16.30-

17.15

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!