• slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

    PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

    ŚRODOWISKO

  • slide

    LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

    UCZEŃ

  • slide

    KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

    NAUCZYCIEL

  • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

                 03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. 22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

OGŁOSZENIA
KONKURSY - REGULAMINY

plast muzrozneimagesCAXOZHHZ

epodr

DORADZTWO ZAWODOWE
doradztwo
 
LINKI

tn sbew mentn mko

logo wawerskie centrummiejskiinfrodztn eduwawer

Ostatnio dodane artykuły
STRONY DLA DZIECI

 Kadra pedagogiczna   2016/2017

.
                       
Krzysztof  Affek
zajęcia komputerowe
Marta  Biedrzycka                       
 j.angielski
Joanna  Bocianowska                   
j. polski
Ewa  Borkowska                       
przyroda
Michał  Borkowski psycholog
Beata  Bryl                                   edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata  Budzyńska matematyka
Jacek  Domański  religia
Dagmara  Chojnacka logopeda
Jacek  Domański religia
Stefan  Dejneka zajęcia techniczne
Aleksandra  Floriańska            wychowawca świetlicy
Bartłomiej  Gajda wychowanie fizyczne
Sylwia  Galińska                            edukacja wczesnoszkolna
Rafał  Goławski    
oddział przedszkolny
Joanna  Górczyńska
Dorota  Grabowska-Skuza           
historia; plastyka
Kinga  Jarosz                              
edukacja wczesnoszkolna
Wiesława  Jesiotr wychowanie fizyczne
Michalina  Kamińska
j.polski, logopeda 
Dorota  Kania pedagog
Piotr  Kania muzyka
Izabela  Knyszewska                    
edukacja wczesnoszkolna
Beata  Kolas wychowawca świetlicy
Alicja  Kowalczyk wychowawca świetlicy
Jarosław  Kozieł zajęcia techniczne
Katarzyna  Kuskowska
Beata  Ludzia                             
matematyka
Sylwia  Łasek-Marmur reedukator
Artur  Malinowski wychowawca świetlicy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Barbara  Michałek bibliotekarz  
Małgorzata  Michałowska logopeda
Elżbieta  Miłkowska- Łaszkiewicz bibliotekarz
 Jolanta  Mitura                             
edukacja wczesnoszkolna
Agata  Mroczek
 Ewa  Nowak                             
 edukacja wczesnoszkolna
 Monika  Ozdoba  wychowanie fizyczne
 Beata  Piechocińska                   
edukacja wczesnoszkolna
Olga  Pierożek   s.
religia
 Joanna  Pietrzak                            
edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata  Pijanowska
 Urszula  Plust j. polski
Marta   Płachecka
Joanna  Pokora
 Katarzyna  Posobiec                           
edukacja wczesnoszkolna
 Anna  Pudło
 Beata  Radzimowska                   
edukacja wczesnoszkolna
Anna  Rafalska
 wychowawca świetlicy
 Hanna  Ratańska-Szot  wychowawca świetlicy
Danuta  Romańska
wychowawca świetlicy
Paweł  Salach
 Elżbieta  Sandach                           
oddział przedszkolny
Łukasz  Sikorski x
 religia
 Alicja  Sokołowska wychowawca świetlicy
Beata  Soszyńska
j.angielski
 Małgorzata  Sprycha plastyka
 Katarzyna  Staniec                             
edukacja wczesnoszkolna
 Joanna  Stepaniuk wychowawca świetlicy
Monika  Szafarowicz
edukacja wczesnoszkolna
 Katarzyna  Szczepaniak                     
edukacja wczesnoszkolna
Barbara   Szpunar                            
j. angielski
Joanna   Teperek                            
przyroda
Dorota  Walasek                             
j. francuski
Justyna  Wasek j. angielski
 Barbara  Wąsik                               
edukacja wczesnoszkolna
Marta  Wnorowska
Beata  Wojdat                             
j. polski
 Halina  Wręga wychowawca świetlicy
Adrian  Zieliński
wychowanie fizyczne
 Monika   Zimny wychowawca świetlicy
 .                        

        

 

 

2016/2017
SPECJALIŚCI

trans

tn logodobre
BIBLIOTEKA

tn emailtn zegarsowamol2

 

mol instrukcja

PODRĘCZNIKI 2017/2018
TERMINARZ

     googlek

FLUORYZACJA

fluoryzacja3

JADŁOSPIS
                           obiad 2

 

AKTYWNE PRZERWY

spiew 4382mpingpongiszachy taniec3

DZWONKI

1

8.00-

8.45

2

8.55-

9.40

3

9.50-

10.35

4

10.45-

11.30

 

obiad

 1

5

11.50-

12.35

 

obiad

 2

6

12.55-

13.40

 

obiad

 3

7

13.55-

14.40

8

14.50-

15.35

9

15.40-

16.25

10

16.30-

17.15

Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!