• slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

  PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

  ŚRODOWISKO

 • slide

  LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

  UCZEŃ

 • slide

  KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

  NAUCZYCIEL

 • slide

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA
BIBLIOTEKA

biblioteka

DORADZTWO ZAWODOWE
doradztwo
 
LINKI

tn sbew mentn mko

logo wawerskie centrummiejskiinfrodztn eduwawer

STRONY DLA DZIECI

LINIA OTWOCKA - am- Podsumowanie minionej "Zimy w mieście". Basen i lodowiska uatrakcyjniły zajęcia

tn zima 2011Z udziałem zastępcy burmistrza Przemysława Zaboklickiego odbyło się spotkanie podsumowujące zakończoną wcześniej tegoroczną akcję "Zima w mieście". Wzięli w nim udział dyrektorzy szkół, klubów kultury, nauczyciele odpowiedzialni za organizację zajęć w ferie, przedstawiciele Ośrodka Sportu i Rekreacji, wydziałów: kultury oraz sportu i rekreacji

Omówiono przebieg akcji, z wyciągnięciem wniosków na przyszłość. Organizatorzy "Zimy w mieście" apelowali, aby dzielnicowy program sportowy, w tym roku realizowany na basenie i na lodowisku w Aninie i w Falenicy, był opracowany wcześniej, a wówczas szkołom łatwiej byłoby opracowywać swój harmonogram. W tym roku musiano go zmieniać, aby dzieci i młodzież mogły wziąć udział w zawodach pływackich i łyżwiarskich. Padła też propozycja, aby pierwszy tydzień ferii przeznaczyć na szkolne eliminacje, a w drugim tygodniu rozgrywać dzielnicowe finały. Dyrektor Zespołu Szkół nr 76 w Radości Monika Prochot bardzo chwaliła zajęcia w ramach edukacji kulturalnej, prowadzone w klubach kultury. A także to, że kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej. Po prostu łatwiej, bez koniecznych i kłopotliwych przesiadek, podróżowano z grupami dzieci na zajęcia do centrum miasta. Basen i lodowisko - podkreślano - bardzo rozszerzył feryjne atrakcje. Mało tego, dzięki anińskiemu lodowisku sześć wawerskich szkół wystawiło swoje reprezentacje, z których drogą eliminacji wyłoniono dzielnicową reprezentację na zawody łyżwiarskie w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W ubiegłym roku w dzielnicowych rozgrywkach wzięły udział tylko trzy placówki oświatowe. Szkoły Podstawowe nr 216 (przy Bajkowej) i 218 (przy ul. Kajki) dostały nagrody za imprezy kulturalne zorganizowane podczas akcji "Zima w mniecie", a Zespoły Szkół nr 76 (Bajkowa), nr 111 (przy ul. Poezji) oraz Szkoła Podstawowa nr 109 (ul. Przygodna w Zerzeniu) - puchary za najlepiej zorganizowane zajęcia.

_____________________________________________________________________

2018/2019
PODRĘCZNIKI
TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!