• slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

  PRZYJAZNE UCZNIOM. SZKOŁA OTWARTA NA SPOŁECZNOŚĆ LOKALNĄ.

  ŚRODOWISKO

 • slide

  LUBI SZKOŁĘ, JEST PROSPOŁECZNY,POTRAFI DOKONAĆ SAMOOCENY, UMIE ANALIZOWAĆ OBRAZ POZNANEGO ŚWIATA.

  UCZEŃ

 • slide

  KREATYWNY, SZANUJE, KOCHA I WYMAGA, MA WYSOKIE KWALIFIKACJE.

  NAUCZYCIEL

herb orzel bialy 2012   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 109 IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 

             03-991 Warszawa       ul. Przygodna 2   tel. sekretariat   22  277 11 23              sp109 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. edu.um.warszawa.pl

28 I 2018 r. - 8 II 2019 r.

zima-w-miescie-679x350

OGŁOSZENIA
ŚWIETLICA

tn logodobre  traslochi-balduchelli-fermo-003

22  277 11 32 klasy 1

 22   277 11 59 klasy 3-8

 PLAN ZĄJĘĆ POZALEKCYJNYCH

BIBLIOTEKA

biblioteka

DORADZTWO ZAWODOWE
doradztwo
 
LINKI

tn sbew mentn mko

logo wawerskie centrummiejskiinfrodztn eduwawer

STRONY DLA DZIECI

LINIA OTWOCKA - am- Podsumowanie minionej "Zimy w mieście". Basen i lodowiska uatrakcyjniły zajęcia

tn zima 2011Z udziałem zastępcy burmistrza Przemysława Zaboklickiego odbyło się spotkanie podsumowujące zakończoną wcześniej tegoroczną akcję "Zima w mieście". Wzięli w nim udział dyrektorzy szkół, klubów kultury, nauczyciele odpowiedzialni za organizację zajęć w ferie, przedstawiciele Ośrodka Sportu i Rekreacji, wydziałów: kultury oraz sportu i rekreacji

Omówiono przebieg akcji, z wyciągnięciem wniosków na przyszłość. Organizatorzy "Zimy w mieście" apelowali, aby dzielnicowy program sportowy, w tym roku realizowany na basenie i na lodowisku w Aninie i w Falenicy, był opracowany wcześniej, a wówczas szkołom łatwiej byłoby opracowywać swój harmonogram. W tym roku musiano go zmieniać, aby dzieci i młodzież mogły wziąć udział w zawodach pływackich i łyżwiarskich. Padła też propozycja, aby pierwszy tydzień ferii przeznaczyć na szkolne eliminacje, a w drugim tygodniu rozgrywać dzielnicowe finały. Dyrektor Zespołu Szkół nr 76 w Radości Monika Prochot bardzo chwaliła zajęcia w ramach edukacji kulturalnej, prowadzone w klubach kultury. A także to, że kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej. Po prostu łatwiej, bez koniecznych i kłopotliwych przesiadek, podróżowano z grupami dzieci na zajęcia do centrum miasta. Basen i lodowisko - podkreślano - bardzo rozszerzył feryjne atrakcje. Mało tego, dzięki anińskiemu lodowisku sześć wawerskich szkół wystawiło swoje reprezentacje, z których drogą eliminacji wyłoniono dzielnicową reprezentację na zawody łyżwiarskie w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W ubiegłym roku w dzielnicowych rozgrywkach wzięły udział tylko trzy placówki oświatowe. Szkoły Podstawowe nr 216 (przy Bajkowej) i 218 (przy ul. Kajki) dostały nagrody za imprezy kulturalne zorganizowane podczas akcji "Zima w mniecie", a Zespoły Szkół nr 76 (Bajkowa), nr 111 (przy ul. Poezji) oraz Szkoła Podstawowa nr 109 (ul. Przygodna w Zerzeniu) - puchary za najlepiej zorganizowane zajęcia.

_____________________________________________________________________

2018/2019
PODRĘCZNIKI
TERMINARZ

     googlek

JADŁOSPIS
                           obiad 2
DZWONKI

 

new-gif-image-6

 

 1

8.00-

8.45

 

 

 

 2

8.55-

9.40

 

 

 

 3

9.50-

10.35

 

 

 

 4

10.45-

11.30

 

 

 

 5

11.55-

12.40

 

 

 

 6

13.05-

13.50

 

 

 

 7

14.10-

14.55

 

 

 

 8

15.05-

15.50

 

 

 

 9

15.55-

16.40

 

 

 

Ostatnio dodane artykuły
Tworzenie stron www
Webmaster Joomla!