• I Warszawski Konkurs Plastyczny W WARSZAWSKICH SZKOŁACH LENIWE SĄ TYLKO ÓSEMKI

• W tym roku szkolnym nasza szkoła jest po raz pierwszy organizatorem konkursu plastycznego o zasięgu warszawskim, przeznaczonego dla uczniów dyslektycznych , uczęszczających na zajęcia terapii pedagogicznej bądź zajęcia integracji sensorycznej.

Poniżej regulamin konkursu.

I WARSZAWSKI KONKURS PLASTYCZNY

„W WARSZAWSKICH SZKOŁACH LENIWE SĄ TYLKO ÓSEMKI”

Konkurs dedykowany jest uczniom, którzy uczestniczą w terapii pedagogicznej lub terapii integracji sensorycznej.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich,

ul. Przygodna 2, 03-991 Warszawa tel. /22/ 277 11 32

Osoby odpowiedzialne za konkurs: Sylwia Łasek – Marmur, Dagmara Chojnacka

Cele konkursu

• doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, orientacji przestrzennej,
          • kształtowanie twórczej ekspresji i rozbudzanie wyobraźni plastycznej,
          • czerpanie radości przy tworzeniu prac z wykorzystaniem różnych technik plastycznych,
          • motywowanie dzieci do ćwiczeń terapeutycznych,
          • umożliwienie dzieciom przełamanie niechęci w pracy nad swoimi trudnościami,
          • prezentacja swoich umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca terapeuty, rodzica i dziecka

REGULAMIN KONKURSU

1. Prace konkursowe należy składać do 31.05.2019 r. do sekretariatu szkoły lub wysłać pocztą na adres szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich ul. Przygodna 2, 03-991 Warszawa.

1. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną  10 czerwca 2019 na stronie internetowej szkoły  http://www.sp109.waw.pl/
          2. Konkurs adresowany jest dla dzieci w następujących kategoriach wiekowych:

I kategoria – uczniowie klas I

II kategoria - uczniowie klas II

III kategoria – uczniowie klas III

1. W ramach Konkursu na adres Organizatora, należy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty pracę plastyczną w formacie A4, wykonaną dowolna techniką. Praca ma przedstawiać dowolnie zaprojektowany obrazek z leniwej ósemki. Leniwa ósemka ma być punktem wyjścia danej pracy, dlatego ma być widoczna na kartce. Praca plastyczna ma być przesłana w dużej kopercie i nie może być pognieciona. Do pracy konkursowej należy dołączyć kartę uczestnika, która jest załączona do regulaminu.
          2. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych.
          3. O wyłonieniu laureatów konkursu decyduje Jury powołane przez organizatora.
          4.  Jury pod uwagę weźmie:
          • spełnienie podanych kryteriów
          • jakość wykonania pracy
          • oryginalność, pomysłowość
          1. Galerię nagrodzonych prac, będzie można oglądać na stronie internetowej szkoły.
          2. Komisja konkursowa wybierze najciekawsze prace. Laureaci I, II, III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe w każdej kategorii wiekowej, przewidujemy również wyróżnienia dla najciekawszych prac.
          3. Nagrody dla laureatów będzie można odebrać w sekretariacie szkoły od 11 czerwca do 19 czerwca.
          4. Przekroczenie terminów eliminuje ucznia z udziału w konkursie. Komisja nie zwraca prac konkursowych, prace przechodzą na własność organizatora.

Koordynatorki projektu
                                                                                                                                          Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją

Sylwia Łasek-Marmur, Dagmara Chojnacka

• Szkoła Podstawowa Nr 109 im. Batalionów Chłopskich w Warszawie
      • sp109@edu.um.warszawa.pl
      • ul. Przygodna 2

• Liczba wizyt

• Mamy III miejsce w Polsce! Kolejny sukces Stasia Mączyńskiego!
    • FOTOGRAFIE SZKOŁY
  • Nagłówek