•                                                                                                             BIEDRONKI  0c

wychowawca: Anna Staniszewska

• DZIEŃ KROPKI

• 05.10.2022 20:00
        • "Kiedy coś planujesz, kiedy o czymś marzysz, narysuj kropkę,
          na resztę się odważysz."

W dniu 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto odkrywania talentów, kreatywności i zabawy. Tego dnia dzieci z oddziału przedszkolnego 0c przyszły w ubraniach z motywami w kropki albo też naklejonymi kropkami. Prezentowały się cudnie.smiley
          Na początek dzieci wysłuchały historii małej Vashti – bohaterki książki Petera H. Reynoldsa pt. „The Dot”. Dziewczynka, dzięki narysowaniu małej kropki oraz empatycznemu podejściu nauczycielki plastyki, uwierzyła w siebie i jednocześnie zaczęła pomagać innym kolegom.
          Na zajęciach z języka angielskiego dzieci uczyły się piosenki pod tym samym tytułem.
          Efektem opowiedzianej historii były różne zajęcia m.in. kropkowe sudoku, kodowanie kropek, szukanie takich samych kropek, zabawy taneczne przy piosence "Biedroneczki są w kropeczki"
          Przedszkolaki narysowały swoje kropki, a na koniec zrobiły pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.smiley
    • RODO

• DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI