• WITAMY SERDECZNIE

W GRUPIE 0A

• Wizyta Teatru TAK z  "Bajką do zjedzenia"
        • Wizyta Teatru TAK z "Bajką do zjedzenia"

• 12.11.2021 12:00
        • Wizyta Teatru TAK z "Bajką do zjedzenia". Było to interaktywne przedstawienie z elementami języka angielskiego, o tym co warto jeść, a czego powinno się unikać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukrytych było wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego odżywiania się. Dzieci poznały zasady zdrowego odżywania się oraz zasady unikania słodyczy, w tym "podstępnego" cukru. Przedstawienie zgodne z programem wychowania przedszkolnego w zakresie promocji zdrowia. Dziecom bardzo przedstawienie przypadło do gustu i nagrodziły aktorów gromkimi brawami.
        • W koszu Pani Jesieni

• 12.11.2021 11:36
        • W październiku przewodnim tematem były "dary Jesieni". Szukaliśmy zwiastunów zbliżającej się jesieni, uczyliśmy się jesiennych warzyw i owoców, tworzyśmy prace o tematyce związanej z tą porą roku. Poza tym, przeliczaliśmy kasztany, żołędzie, tworzyliśmy zbiory. Czytaliśmy opowiadania związane z przygotwaniem zwierząt do zimy.
        • Zajęcia dydaktyczne i plastyczne

• 12.11.2021 10:06
        • Nasze "Słoneczka" od początku roku dzielnie pracują. Prowadzimy zajęcia metodami aktywizującymi, a w szczególności metodą projektów. Wycinamy, lepimy, naklejamy, kolorujemy wg sekwencji, układamy rytmy. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach i pracach plastycznych.
        • KLIKNIJ NA ZDJĘCIE
        • Pierwsze dni w grupie "Słoneczka"

• 03.12.2021 07:53
        • Za nami pierwsze dni w przedszkolu, w najmłodszej grupie 3/4 latków. Nasza grupa nazywa się "Słoneczka". Powoli kończymy adaptację. Dla sporej ilości dzieci, to pierwsze spotkanie z przedszkolem i uczestnictwem w życiu grupy. Poznajemy zasady i uczymy się współpracy.
        • Jak się uczymy?

• 05.03.2021 19:56
        • Jak się uczymy? Poprzez zabawę :-) Nasi uczniowe bardzo polubili Metodę Dobrego Startu prof. Bogdanowicz, i własnie tą metodą, która łaczy dotyk, słuch i ruch wprowadzamy nowe literki. Dzieciaki świetnie się bawiąc, zarazem uczą się.