• WITAMY SERDECZNIE

W GRUPIE 0A

• Projekt podróżniczy "Podróże małe i duże"

• 05.03.2021 19:41
        • Nasza klasa w ostatnim tygodniu ukończyła projekt podróżniczy. Wszystkie dzieci bardzo chętnie wzięły w nim udział. Każdy przyniósł swoje skarby z podróży oraz stworzył Dziennik Podróżnika. W naszym przedszkolnym kregu wybrzmiały wszystkie wspaniałe historie podróżnicze, a także życzenia gdzie jeszcze chcielibyśmy pojechać. Powstały rózwnież piekne prace plastyczne: globus malowany farbami dającymi efekt struktury oraz podróżny balon tworzony różnymi technikami, a wykończony tuszem kreślarskim.
        • Zajęcia wychowania fizycznego

• 24.02.2021 23:49
        •    Tydzień zaczynamy bardzo energetyzująco, od zajęć gimnastycznych. Jak co poniedziałek dzieciaki samodzielnie przebierają się w stroje i bardzo chętnie ćwiczą! Nie tylko wspierany jest rozwój fizyczny dzieci, ale pojawiają sie również gry oparte na rywalizacji oraz drużynowe, które doskonale integrują grupę.

• 24.02.2021 23:58
        •  Karnawał to czas zabaw, tańców i balów, także dla naszych przedszkolaków. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 8 lutego podczas balu karnawałowego.
             Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez wodzirejkę niezastąpioną Panią Agnieszkę.     Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.
               Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu balu i przekąsek. Następny bal już za rok!!!

• KLIKNIJ NA ZDJĘCIE
        • Zima, zima, zima... :-)

• 24.02.2021 23:55
        •      Zimę mamy w pełnej krasie, śniegu dużo, mrozek szczypie w uszy. Dzieci korzystają i codzienne hartujemy się podczas zabaw na dworze. Lepimy bałwany, robimy aniołki, a także zamki i inne fortyfikacje.

• Dzień kota

• 24.02.2021 23:59
        •  Z wizytą w swoim dniu przybył do nas przemiły kot o imieniu Gedeon.
          Rozmawialiśmy o pielęgnacji, właściwym odżywianiu i kocich zwyczajach.
          Kot Gedeon czuł się u nas bardzo dobrze, a dzieci otoczyły go troskliwą opieką.