• Witaj szkoło czyli szkolny piknik wawerski przed nami!

Wszystkich poszukujących wyjątkowej rozrywki i wspólnych chwil spędzonych w gronie najbliższych zapraszamy na piknik rodzinny „Witaj szkoło”, który odbędzie się już w sobotę 02.09.2023 w przepięknym otoczeniu Plaży Romantycznej.

Na małych i dużych fanów beztroskiej zabawy czekać będą dedykowane animacje oraz mega dmuchańce, które sprawią, że nasza najmłodsza część publiczności przez cały dzień będzie się świetnie bawić.

Miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i zdolności w licznych grach zespołowych, konkurencjach sportowych oraz wyzwaniach rodzinnych.

Do tego inspirujące warsztaty, które każdemu pozwolą nauczyć się czegoś nowego pod okiem profesjonalistów.

W strefie dedykowanej dla kobiet znajdziecie inspirujące dyskusje na temat samorozwoju, porady ekspertów z dziedziny beauty i dietetyków oraz warsztaty z podstaw samoobrony.

Ponadto podczas pikniku odbędzie się Wielka Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa - przygotujcie się więc na znalezienie unikalnych przedmiotów, od odzieży i obuwia po meble, książki, dekoracje, gry, zabawki i wiele więcej! Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia fantastycznych skarbów w wyjątkowych cenach, a także czas spotkań z sąsiadami, możliwość nawiązania nowych znajomości i doskonała zabawa dla wszystkich.

Jeśli masz przedmioty, których już nie potrzebujesz, a wiesz, że mogą się komuś przydać, dołącz do nas jako wystawca i sprzedaj je lub wymień się z innymi.

Nie przegapcie okazji na wyjątkową zabawę w przyjaznej atmosferze i przepięknej scenerii najbardziej romantycznej z warszawskich plaż.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w naszym pikniku.

Bezpłatne atrakcje, które będą na Was czekać:

• mega dmuchańce
            • animacje dla najmłodszych
            • gry, zabawy i konkursy
            • strefa sportowa
            • strefa robotów i gier
            • warsztaty naukowe
            • bezpłatna wata cukrowa i popcorn
            • pamiątkowa fotobudka
            • panele dyskusyjne
            • porady beauty
            • konsultacje z dietetykiem
            • warsztaty z samoobrony
            • wyprzedaż garażowa

i wiele innych...

Zainteresowanych udziałem w Wielkiej Sąsiedzkiej Wyprzedaży Garażowej zapraszamy do kontaktu: piknikwawerski@gmail.com, + 48 881 451 925.

Kiedy: 02.09.2023, godz. 12:00 - 20:00

Gdzie: Warszawa, Wawer, Plaża Romantyczna, ul. Rychnowska 15